LJUSSTAKE, sk Blekingestake, mässing, 1800-tal.

Genombruten mittstam med två ljusarmar, välvd fot. H 28 cm.

Slitage. Instabil.

Tillhör Lars-Yngve Johanssons samling E323.

Klubbat pris
5 600
488
511
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (33 bud)
13
13 mar 2019 20:00
5 600 SEK
8
13 mar 2019 20:00
5 400 SEK
13
13 mar 2019 19:59
5 200 SEK
8
13 mar 2019 19:59
5 000 SEK
13
13 mar 2019 19:58
4 800 SEK
8
13 mar 2019 19:58
4 600 SEK
13
13 mar 2019 17:00
4 400 SEK
12
13 mar 2019 0:06
4 200 SEK
11
13 mar 2019 0:06
4 100 SEK
12
13 mar 2019 0:04
3 900 SEK
11
13 mar 2019 0:04
3 700 SEK
12
13 mar 2019 0:04
3 300 SEK
11
13 mar 2019 0:04
3 100 SEK
12
12 mar 2019 17:29
2 600 SEK
8
11 mar 2019 22:39
2 400 SEK
11
11 mar 2019 19:18
2 200 SEK
10
11 mar 2019 19:18
2 000 SEK
11
11 mar 2019 19:18
2 000 SEK
10
11 mar 2019 16:45
1 800 SEK
8
11 mar 2019 16:45
1 700 SEK
8
11 mar 2019 13:07
1 670 SEK
9
11 mar 2019 13:07
1 570 SEK
9
10 mar 2019 22:54
1 550 SEK
9 mar 2019 9:51
1 450 SEK
8
9 mar 2019 9:51
1 400 SEK
8 mar 2019 21:36
1 300 SEK
6 mar 2019 22:10
1 200 SEK
6 mar 2019 22:10
1 111 SEK
6 mar 2019 15:36
1 000 SEK
4 mar 2019 16:40
900 SEK
2 mar 2019 8:20
800 SEK
1 mar 2019 17:15
350 SEK
1 mar 2019 14:19
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79