Gaston Charles Varenne

(Frankrike, 1872-1932)
Gaston Charles Varenne
(Frankrike, 1872-1932)

GASTON CHARLES VARENNE, tillskriven, olja på pannå, signerad.

Figurkomposition. 26 x 33 cm.

Tillhör Lars-Yngve Johanssons samling E323.

Klubbat pris
5 200
461
481
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
13 mar 2019 20:03
5 200 SEK
13 mar 2019 20:03
5 000 SEK
13 mar 2019 20:02
4 800 SEK
13 mar 2019 20:02
4 600 SEK
13 mar 2019 20:02
4 400 SEK
13 mar 2019 20:02
4 200 SEK
13 mar 2019 14:51
3 500 SEK
13 mar 2019 14:51
3 300 SEK
13 mar 2019 7:57
3 100 SEK
13 mar 2019 7:57
2 900 SEK
3 mar 2019 9:02
2 255 SEK
2 mar 2019 3:59
2 055 SEK
2 mar 2019 3:59
2 000 SEK
1 mar 2019 16:29
1 500 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801