NOTSTÄLL, 1900-tal.

NOTSTÄLL, 1900-tal.

Mässing och trä. Hyllans längd 45, bredd 29,5, höjd 115 cm. Flöjternas längd 32-65 cm.

Smärre slitage. Den större flöjten skadad.

Tillhör Lars-Yngve Johanssons samling E323.

Klubbat pris
2 000
191
217
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (21 bud)
13 mar 2019 17:39
2 000 SEK
13 mar 2019 17:39
1 900 SEK
13 mar 2019 10:38
1 700 SEK
13 mar 2019 10:38
1 600 SEK
13 mar 2019 8:28
1 300 SEK
13 mar 2019 8:28
1 200 SEK
12 mar 2019 19:17
1 100 SEK
12 mar 2019 19:17
1 000 SEK
11 mar 2019 22:14
850 SEK
11 mar 2019 17:02
800 SEK
11 mar 2019 17:02
750 SEK
11 mar 2019 17:02
750 SEK
9 mar 2019 14:40
700 SEK
9 mar 2019 14:40
650 SEK
9 mar 2019 14:40
600 SEK
9 mar 2019 14:40
550 SEK
8 mar 2019 19:47
500 SEK
8 mar 2019 19:47
450 SEK
8 mar 2019 19:46
400 SEK
8 mar 2019 19:46
350 SEK
4 mar 2019 13:48
300 SEK