KOLONN, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft.

Bronserad trästomme. Dekor av kannelyrer. Längd 42, bredd 42, höjd 84 cm.

Slitage. Skador. Färgbortfall.

Tillhör Lars-Yngve Johanssons samling E323.

Klubbat pris
6 900
602
630
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (24 bud)
13 mar 2019 20:10
6 900 SEK
9
13 mar 2019 20:10
6 700 SEK
13 mar 2019 19:37
6 200 SEK
8
13 mar 2019 19:37
6 000 SEK
13 mar 2019 19:34
5 800 SEK
8
13 mar 2019 19:34
5 600 SEK
13 mar 2019 19:33
5 400 SEK
8
13 mar 2019 19:33
5 200 SEK
13 mar 2019 19:33
5 000 SEK
8
13 mar 2019 19:33
4 800 SEK
13 mar 2019 19:33
4 600 SEK
8
13 mar 2019 19:33
4 400 SEK
13 mar 2019 19:32
4 200 SEK
8
13 mar 2019 19:32
4 000 SEK
13 mar 2019 17:52
3 800 SEK
8 mar 2019 12:46
3 600 SEK
8 mar 2019 12:46
3 500 SEK
8 mar 2019 12:46
3 400 SEK
8 mar 2019 12:46
3 200 SEK
7 mar 2019 20:34
3 000 SEK
7 mar 2019 19:20
2 012 SEK
7 mar 2019 19:14
1 700 SEK
5 mar 2019 18:59
1 500 SEK
5 mar 2019 16:28
500 SEK