Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285

DRYCKESHORN, kohorn och mässing, 1900-tal.

Mässingsskott kohorn. Kloformad fot i mässing. Höjd 32 cm.

Slitage. Ornament saknas vid hornets spets.

Tillhör Lars-Yngve Johanssons samling E323.

Klubbat pris
2 300
223
255
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (24 bud)
9
13 mar 2019 20:42
2 300 SEK
10
13 mar 2019 20:39
2 100 SEK
9
13 mar 2019 20:39
2 100 SEK
10
13 mar 2019 20:36
1 900 SEK
9
13 mar 2019 20:36
1 800 SEK
10
13 mar 2019 20:33
1 600 SEK
13 mar 2019 20:33
1 500 SEK
13 mar 2019 20:33
1 300 SEK
9
13 mar 2019 20:33
1 200 SEK
13 mar 2019 20:29
1 100 SEK
8
13 mar 2019 20:27
1 000 SEK
13 mar 2019 20:19
900 SEK
13 mar 2019 13:03
850 SEK
13 mar 2019 13:03
800 SEK
13 mar 2019 13:03
750 SEK
13 mar 2019 10:42
700 SEK
13 mar 2019 9:18
650 SEK
11 mar 2019 18:58
600 SEK
11 mar 2019 18:58
553 SEK
5 mar 2019 19:40
550 SEK
5 mar 2019 19:40
500 SEK
3 mar 2019 21:46
400 SEK
3 mar 2019 21:46
350 SEK
2 mar 2019 13:08
300 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13