BRASUTENSILIER, 7 delar, 18 / 1900-tal.

Järn, trä med mera. Bestående av eldgafflar, tång, fat, eldhund. Längd mellan ca 14-111 cm.

Bruksslitage och smärre skador.

Tillhör Lars-Yngve Johanssons samling E323.

Klubbat pris
2 200
194
203
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (21 bud)
13 mar 2019 20:28
2 200 SEK
13 mar 2019 20:28
2 000 SEK
13 mar 2019 20:28
1 855 SEK
13 mar 2019 20:28
1 755 SEK
13 mar 2019 20:28
1 655 SEK
13 mar 2019 20:28
1 555 SEK
12 mar 2019 18:26
1 410 SEK
12 mar 2019 18:26
1 310 SEK
12 mar 2019 14:41
1 258 SEK
12 mar 2019 14:40
1 158 SEK
12 mar 2019 14:40
1 075 SEK
12 mar 2019 14:39
925 SEK
12 mar 2019 14:39
875 SEK
10 mar 2019 20:53
750 SEK
10 mar 2019 20:53
700 SEK
9 mar 2019 7:45
550 SEK
9 mar 2019 7:45
500 SEK
2 mar 2019 12:25
450 SEK
2 mar 2019 12:25
400 SEK
2 mar 2019 9:52
350 SEK
2 mar 2019 6:15
300 SEK