GLASMÅLNING, Sverige, 1800-tal.

Marie död. I. 33 x 25 cm.

Skador, lagningar.

Tillhör Lars-Yngve Johanssons samling E323.

Klubbat pris
1 100
104
119
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (11 bud)
13 mar 2019 20:45
1 100 SEK
13 mar 2019 20:44
1 000 SEK
13 mar 2019 20:44
1 000 SEK
13 mar 2019 20:44
950 SEK
13 mar 2019 20:44
900 SEK
13 mar 2019 11:25
850 SEK
13 mar 2019 11:25
800 SEK
10 mar 2019 7:34
650 SEK
10 mar 2019 7:34
600 SEK
8 mar 2019 14:44
350 SEK
7 mar 2019 21:45
300 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst, ansvarig äldre måleri
+46 (0)739 400 801