MATBORD, directoirestil, AB Harald Westerberg, Stockholm, 1900-talets mitt.

Fanerat med mahogny. På trissor av mässing. Två fällbara klaffar. Längd (33+63+33) 129. Bredd 120. Höjd 75. Fyra iläggsskivor à 50 cm.

Slitage. Repor. Märken. Fläckar. Smärre fanerskador.

Tillhör Lars-Yngve Johanssons samling E323.

Klubbat pris
32 000
2 805
2 917
Utropspris
7 000 SEK
Budhistorik (47 bud)
13 mar 2019 20:42
32 000 SEK
13 mar 2019 20:41
31 000 SEK
13 mar 2019 20:19
30 000 SEK
8
13 mar 2019 20:19
30 000 SEK
13 mar 2019 20:17
28 000 SEK
13 mar 2019 20:07
27 000 SEK
13 mar 2019 20:00
26 000 SEK
13 mar 2019 19:50
25 000 SEK
13 mar 2019 19:50
25 000 SEK
13 mar 2019 19:48
24 000 SEK
13 mar 2019 19:48
23 000 SEK
13 mar 2019 19:48
22 000 SEK
13 mar 2019 19:48
21 000 SEK
13 mar 2019 19:47
20 000 SEK
13 mar 2019 19:47
19 500 SEK
13 mar 2019 9:04
19 000 SEK
13 mar 2019 8:45
18 500 SEK
13 mar 2019 8:45
18 000 SEK
13 mar 2019 8:45
17 500 SEK
13 mar 2019 8:44
17 000 SEK
13 mar 2019 8:44
16 500 SEK
13 mar 2019 8:37
16 000 SEK
13 mar 2019 8:22
15 500 SEK
13 mar 2019 8:22
15 000 SEK
13 mar 2019 8:22
15 000 SEK
13 mar 2019 8:22
14 500 SEK
13 mar 2019 8:22
14 000 SEK
13 mar 2019 8:21
13 500 SEK
13 mar 2019 8:21
13 000 SEK
13 mar 2019 8:20
12 500 SEK
13 mar 2019 8:20
12 000 SEK
13 mar 2019 7:19
11 000 SEK
12 mar 2019 22:04
10 500 SEK
12 mar 2019 22:03
10 000 SEK
12 mar 2019 22:03
10 000 SEK
12 mar 2019 22:03
9 200 SEK
12 mar 2019 22:03
9 000 SEK
12 mar 2019 8:42
8 000 SEK
12 mar 2019 8:42
7 800 SEK
12 mar 2019 5:06
7 200 SEK
12 mar 2019 5:06
7 000 SEK
12 mar 2019 5:06
6 800 SEK
7 mar 2019 8:15
5 000 SEK
6 mar 2019 14:46
4 000 SEK
4 mar 2019 7:43
3 000 SEK
3 mar 2019 16:53
2 200 SEK
2 mar 2019 14:47
2 000 SEK