KOLONNSKÅP, ett par, kopior efter gustavianska förebilder. Modern tillverkning.

Målade. Vardera med en dörr. Brännstämplade Löfman Vadstena. Bredd 40,5, djup 23,5, höjd 110 cm.

Obetydligt slitage.

Tillhör Lars-Yngve Johanssons samling E323.

Klubbat pris
7 600
721
825
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (20 bud)
13 mar 2019 20:24
7 600 SEK
8
13 mar 2019 20:24
7 400 SEK
13 mar 2019 20:23
7 200 SEK
8
13 mar 2019 20:23
7 000 SEK
13 mar 2019 20:11
6 700 SEK
8
13 mar 2019 20:11
6 500 SEK
13 mar 2019 20:10
6 300 SEK
8
13 mar 2019 20:10
6 100 SEK
13 mar 2019 20:10
5 900 SEK
8
13 mar 2019 20:10
5 700 SEK
13 mar 2019 20:08
5 500 SEK
8
13 mar 2019 20:08
5 300 SEK
10 mar 2019 9:28
5 001 SEK
6 mar 2019 19:19
5 000 SEK
6 mar 2019 11:59
4 800 SEK
6 mar 2019 8:26
3 000 SEK
4 mar 2019 18:40
2 800 SEK
3 mar 2019 23:40
2 600 SEK
2 mar 2019 0:39
2 200 SEK
1 mar 2019 21:43
2 000 SEK