Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
Blomstrande Allmoge  E1281

KOLONNSKÅP, ett par, kopior efter gustavianska förebilder. Modern tillverkning.

Målade. Vardera med en dörr. Brännstämplade Löfman Vadstena. Bredd 40,5, djup 23,5, höjd 110 cm.

Obetydligt slitage.

Tillhör Lars-Yngve Johanssons samling E323.

Klubbat pris
7 600
736
843
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (20 bud)
13 mar 2019 20:24
7 600 SEK
8
13 mar 2019 20:24
7 400 SEK
13 mar 2019 20:23
7 200 SEK
8
13 mar 2019 20:23
7 000 SEK
13 mar 2019 20:11
6 700 SEK
8
13 mar 2019 20:11
6 500 SEK
13 mar 2019 20:10
6 300 SEK
8
13 mar 2019 20:10
6 100 SEK
13 mar 2019 20:10
5 900 SEK
8
13 mar 2019 20:10
5 700 SEK
13 mar 2019 20:08
5 500 SEK
8
13 mar 2019 20:08
5 300 SEK
10 mar 2019 9:28
5 001 SEK
6 mar 2019 19:19
5 000 SEK
6 mar 2019 11:59
4 800 SEK
6 mar 2019 8:26
3 000 SEK
4 mar 2019 18:40
2 800 SEK
3 mar 2019 23:40
2 600 SEK
2 mar 2019 0:39
2 200 SEK
1 mar 2019 21:43
2 000 SEK