Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
Blomstrande Allmoge  E1281

BORDSLAMPA, empirestil, 1900-talets mitt.

Mässing. Dekor av bladverk samt antikiserande figurer. Fötter i form av lejontassar. Skärm medföljer. Höjd 41 cm.

Slitage. Ej funktionstestad.

Tillhör Lars-Yngve Johanssons samling E323.

Klubbat pris
3 100
300
344
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (29 bud)
8
13 mar 2019 15:35
3 100 SEK
13 mar 2019 15:35
3 000 SEK
13 mar 2019 11:54
2 600 SEK
13 mar 2019 11:54
2 400 SEK
12 mar 2019 12:47
2 200 SEK
12 mar 2019 12:47
2 000 SEK
12 mar 2019 12:47
1 900 SEK
12 mar 2019 12:47
1 800 SEK
10 mar 2019 16:52
1 700 SEK
6 mar 2019 14:11
1 600 SEK
6 mar 2019 14:10
1 500 SEK
6 mar 2019 14:10
1 500 SEK
6 mar 2019 14:10
1 400 SEK
6 mar 2019 14:10
1 300 SEK
6 mar 2019 13:16
1 200 SEK
6 mar 2019 13:16
1 100 SEK
6 mar 2019 13:16
1 000 SEK
2 mar 2019 22:48
950 SEK
2 mar 2019 22:48
900 SEK
2 mar 2019 22:47
850 SEK
2 mar 2019 22:47
800 SEK
2 mar 2019 22:47
750 SEK
2 mar 2019 22:47
700 SEK
2 mar 2019 22:47
650 SEK
2 mar 2019 22:47
600 SEK
2 mar 2019 17:40
450 SEK
1 mar 2019 12:25
400 SEK
1 mar 2019 12:25
350 SEK
1 mar 2019 11:27
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13