COASTERS, ett par, papier maché, Empire, 1800-talets första hälft.

Lackerade. Diameter ca 11,5, höjd ca 4 cm vardera.

Slitage.

Tillhör Lars-Yngve Johanssons samling E323.

Klubbat pris
3 800
334
354
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (26 bud)
9
13 mar 2019 21:30
3 800 SEK
10
13 mar 2019 21:30
3 600 SEK
9
13 mar 2019 21:18
3 400 SEK
8
13 mar 2019 21:18
3 200 SEK
8
12 mar 2019 11:23
2 700 SEK
12 mar 2019 11:23
2 500 SEK
10 mar 2019 15:54
2 400 SEK
10 mar 2019 15:54
2 200 SEK
10 mar 2019 9:40
2 000 SEK
10 mar 2019 7:07
1 900 SEK
10 mar 2019 7:07
1 800 SEK
9 mar 2019 22:33
1 600 SEK
9 mar 2019 22:33
1 500 SEK
8 mar 2019 17:51
1 200 SEK
8 mar 2019 15:11
1 100 SEK
8 mar 2019 15:11
1 000 SEK
6 mar 2019 20:08
850 SEK
6 mar 2019 20:08
800 SEK
2 mar 2019 0:43
660 SEK
2 mar 2019 0:43
610 SEK
1 mar 2019 18:03
560 SEK
1 mar 2019 17:32
510 SEK
1 mar 2019 17:32
500 SEK
1 mar 2019 17:32
450 SEK
1 mar 2019 17:32
400 SEK
1 mar 2019 12:08
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

819. Isaac Grünewald, Stilleben med frukter i skål.
Utropspris
35 000 - 40 000 SEK
Budhistorik
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
Fair warning
Fair warning
Fair warning
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
44 000

ditt bud
Aktuellt bud:
65 000 SEK