COASTERS, ett par, papier maché, Empire, 1800-talets första hälft.

Lackerade. Diameter ca 11,5, höjd ca 4 cm vardera.

Slitage.

Tillhör Lars-Yngve Johanssons samling E323.

Klubbat pris
3 800
337
352
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (26 bud)
9
13 mar 2019 21:30
3 800 SEK
10
13 mar 2019 21:30
3 600 SEK
9
13 mar 2019 21:18
3 400 SEK
8
13 mar 2019 21:18
3 200 SEK
8
12 mar 2019 11:23
2 700 SEK
12 mar 2019 11:23
2 500 SEK
10 mar 2019 15:54
2 400 SEK
10 mar 2019 15:54
2 200 SEK
10 mar 2019 9:40
2 000 SEK
10 mar 2019 7:07
1 900 SEK
10 mar 2019 7:07
1 800 SEK
9 mar 2019 22:33
1 600 SEK
9 mar 2019 22:33
1 500 SEK
8 mar 2019 17:51
1 200 SEK
8 mar 2019 15:11
1 100 SEK
8 mar 2019 15:11
1 000 SEK
6 mar 2019 20:08
850 SEK
6 mar 2019 20:08
800 SEK
2 mar 2019 0:43
660 SEK
2 mar 2019 0:43
610 SEK
1 mar 2019 18:03
560 SEK
1 mar 2019 17:32
510 SEK
1 mar 2019 17:32
500 SEK
1 mar 2019 17:32
450 SEK
1 mar 2019 17:32
400 SEK
1 mar 2019 12:08
300 SEK