Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285

KONFEKTSKÅLAR med öra, nio stycken, 1700-tal.

För gelé, med förgylld kant samt handtag. Längd 9 cm.

Slitage. Två med spricka. Repor.

Tillhör Lars-Yngve Johanssons samling E323.

Klubbat pris
11 700
1 134
1 297
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (47 bud)
13 mar 2019 21:03
11 700 SEK
13 mar 2019 21:02
11 200 SEK
13 mar 2019 21:02
11 000 SEK
13 mar 2019 21:02
10 500 SEK
13 mar 2019 21:02
10 000 SEK
13 mar 2019 21:02
9 800 SEK
13 mar 2019 21:02
9 600 SEK
13 mar 2019 21:01
9 400 SEK
13 mar 2019 21:01
9 200 SEK
13 mar 2019 20:58
9 000 SEK
13 mar 2019 20:58
8 800 SEK
13 mar 2019 20:58
8 600 SEK
13 mar 2019 20:58
8 400 SEK
13 mar 2019 19:06
8 200 SEK
8
13 mar 2019 19:06
8 000 SEK
8
13 mar 2019 13:53
6 743 SEK
9
13 mar 2019 13:53
6 543 SEK
9
13 mar 2019 13:53
6 200 SEK
8
13 mar 2019 13:53
6 000 SEK
9
13 mar 2019 10:57
4 200 SEK
8
13 mar 2019 10:57
4 000 SEK
8
13 mar 2019 10:01
2 900 SEK
13 mar 2019 10:01
2 700 SEK
12 mar 2019 15:53
2 000 SEK
12 mar 2019 15:53
1 900 SEK
12 mar 2019 5:09
1 800 SEK
12 mar 2019 5:09
1 700 SEK
12 mar 2019 0:44
1 500 SEK
11 mar 2019 11:48
1 400 SEK
11 mar 2019 11:32
1 300 SEK
11 mar 2019 11:32
1 200 SEK
9 mar 2019 9:48
1 100 SEK
9 mar 2019 9:48
1 000 SEK
9 mar 2019 8:51
950 SEK
9 mar 2019 8:51
900 SEK
4 mar 2019 22:16
850 SEK
4 mar 2019 22:16
800 SEK
4 mar 2019 22:16
750 SEK
4 mar 2019 22:16
700 SEK
4 mar 2019 22:15
650 SEK
4 mar 2019 22:15
600 SEK
4 mar 2019 20:57
550 SEK
4 mar 2019 14:31
500 SEK
4 mar 2019 14:31
450 SEK
4 mar 2019 14:30
400 SEK
4 mar 2019 14:30
350 SEK
1 mar 2019 18:08
300 SEK