Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285

SKEDAR, 6 st samt 1 dessertsked, silver, 1700-tal, bl a Alexander Prytz, Strängnäs 1794.

Längd 17-21 cm. Vikt totalt 314 gram.

Bucklor. Åldersrelaterat slitage.

Tillhör Lars-Yngve Johanssons samling E323.

Klubbat pris
3 200
310
355
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
8
13 mar 2019 21:09
3 200 SEK
13 mar 2019 20:21
3 000 SEK
13 mar 2019 20:21
2 950 SEK
13 mar 2019 17:47
2 450 SEK
12 mar 2019 21:32
2 250 SEK
12 mar 2019 21:32
2 050 SEK
12 mar 2019 21:32
2 018 SEK
11 mar 2019 8:47
1 700 SEK
11 mar 2019 8:47
1 600 SEK
10 mar 2019 22:48
1 500 SEK
8 mar 2019 5:48
1 200 SEK
6 mar 2019 8:29
1 100 SEK
4 mar 2019 18:17
800 SEK
Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13