BORDSSURTOUT, silver, K Andersson, Stockholm 1937.

För två flaskor, nollgaller samt tassfötter, höjd 25,5 cm. 444 gram.

Smärre slitage. Nagg på glas. Proppar saknas.

Tillhör Lars-Yngve Johanssons samling E323.

Klubbat pris
1 621
154
176
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (16 bud)
12 mar 2019 19:50
1 621 SEK
12 mar 2019 19:50
1 600 SEK
12 mar 2019 10:42
1 521 SEK
10 mar 2019 16:55
1 421 SEK
10 mar 2019 16:55
1 400 SEK
10 mar 2019 16:54
1 300 SEK
10 mar 2019 16:54
1 200 SEK
10 mar 2019 16:54
1 100 SEK
10 mar 2019 16:54
1 000 SEK
10 mar 2019 16:54
950 SEK
10 mar 2019 16:54
900 SEK
10 mar 2019 16:23
850 SEK
10 mar 2019 16:23
800 SEK
7 mar 2019 19:45
550 SEK
7 mar 2019 19:45
500 SEK
1 mar 2019 17:19
300 SEK
Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02