SUFFLÉFORMAR, 4 st, nysilver, Råström, 1900-talets mid.

Hänklar i form av snäckor. Diameter 18-20 cm. Höjd 7,5-8,5 cm.

Bruksslitage.

Tillhör Lars-Yngve Johanssons samling E323.

Klubbat pris
5 400
477
497
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
13 mar 2019 11:47
5 400 SEK
12 mar 2019 0:50
5 200 SEK
12 mar 2019 0:50
5 000 SEK
8 mar 2019 15:14
4 800 SEK
3 mar 2019 9:18
3 000 SEK
2 mar 2019 21:10
2 000 SEK