Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285

CHAMPAGNESTRUTAR, 28 st, tidigt 1800-tal.

Fyrkantsfot. Slipad dekor av bland annat stjärnor. Diameter 6. Höjd 15 cm.

Fotnagg.

Tilläggslista

Korrekt antal 28 st.

Tillhör Lars-Yngve Johanssons samling E323.

Klubbat pris
16 500
1 599
1 829
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (27 bud)
8
13 mar 2019 18:44
16 500 SEK
12 mar 2019 16:54
16 000 SEK
12 mar 2019 16:54
15 500 SEK
12 mar 2019 5:35
14 940 SEK
7 mar 2019 13:02
14 440 SEK
7 mar 2019 13:02
14 000 SEK
7 mar 2019 13:01
13 500 SEK
7 mar 2019 13:01
13 000 SEK
7 mar 2019 6:20
11 500 SEK
7 mar 2019 6:20
11 000 SEK
6 mar 2019 14:26
9 700 SEK
6 mar 2019 14:26
9 500 SEK
6 mar 2019 8:43
9 150 SEK
6 mar 2019 8:43
8 950 SEK
6 mar 2019 4:37
7 700 SEK
6 mar 2019 4:37
7 500 SEK
4 mar 2019 23:51
4 600 SEK
1 mar 2019 16:52
4 400 SEK
1 mar 2019 15:46
4 200 SEK
1 mar 2019 15:46
4 000 SEK
1 mar 2019 15:36
3 400 SEK
1 mar 2019 15:35
3 200 SEK
1 mar 2019 15:35
3 000 SEK
1 mar 2019 15:35
2 600 SEK
1 mar 2019 15:35
2 400 SEK
1 mar 2019 15:33
2 200 SEK
1 mar 2019 15:05
2 000 SEK