Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285

VINKARAFFER, ett par + 1 + 1, glas, tidigt 1800-tal.

Graverad dekor av bland annat girlander. Höjd 28-31 cm,

Slitage.

Tillhör Lars-Yngve Johanssons samling E323.

Klubbat pris
5 500
533
610
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (28 bud)
9
13 mar 2019 22:09
5 500 SEK
8
13 mar 2019 22:09
5 300 SEK
9
13 mar 2019 22:09
5 300 SEK
8
12 mar 2019 10:04
5 100 SEK
12 mar 2019 10:03
4 900 SEK
8
12 mar 2019 10:03
4 800 SEK
12 mar 2019 10:03
4 600 SEK
8
12 mar 2019 10:03
4 400 SEK
12 mar 2019 10:02
4 200 SEK
8
12 mar 2019 10:02
4 000 SEK
9 mar 2019 20:34
3 800 SEK
8
9 mar 2019 20:34
3 600 SEK
7 mar 2019 19:50
3 400 SEK
7 mar 2019 19:50
3 200 SEK
6 mar 2019 8:42
2 900 SEK
6 mar 2019 0:10
2 700 SEK
6 mar 2019 0:10
2 500 SEK
4 mar 2019 13:48
2 200 SEK
4 mar 2019 13:48
2 000 SEK
4 mar 2019 12:28
1 800 SEK
4 mar 2019 12:28
1 700 SEK
3 mar 2019 17:45
1 600 SEK
3 mar 2019 17:45
1 500 SEK
3 mar 2019 17:45
1 200 SEK
3 mar 2019 17:45
1 100 SEK
2 mar 2019 0:45
450 SEK
2 mar 2019 0:45
400 SEK
1 mar 2019 16:53
300 SEK