FIGURIN / SKULPTUR, majolika, 1800-tal.

Tvådelad. I form av lejon på postament. Längd 32, bredd 22, höjd 35 cm.

Smärre skador och slitage. Smärre lagningar och kompletteringar.

Tillhör Lars-Yngve Johanssons samling E323.

Klubbat pris
7 410
646
676
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (23 bud)
8
13 mar 2019 23:02
7 410 SEK
9
13 mar 2019 23:02
7 210 SEK
8
13 mar 2019 23:00
7 000 SEK
9
13 mar 2019 22:59
6 910 SEK
8
13 mar 2019 22:58
6 500 SEK
9
13 mar 2019 22:57
6 410 SEK
8
13 mar 2019 22:57
6 000 SEK
9
13 mar 2019 22:56
5 810 SEK
8
13 mar 2019 22:55
5 400 SEK
13 mar 2019 22:55
5 200 SEK
13 mar 2019 22:54
5 000 SEK
13 mar 2019 22:54
4 800 SEK
13 mar 2019 22:20
4 100 SEK
13 mar 2019 22:20
3 900 SEK
13 mar 2019 22:19
3 700 SEK
13 mar 2019 22:19
3 500 SEK
13 mar 2019 20:10
3 100 SEK
9 mar 2019 19:49
2 900 SEK
9 mar 2019 19:49
2 800 SEK
9 mar 2019 7:58
2 600 SEK
6 mar 2019 19:30
2 400 SEK
6 mar 2019 10:01
2 200 SEK
4 mar 2019 12:54
2 000 SEK