BORD, gustaviansk stil, omkring år 1900.

Målat. Diameter 54. Höjd 76,5 cm.

Slitage. Torrsprickor. Maskstungen. Märken. Repor. Fläckar. Senare målning.

Tillhör Lars-Yngve Johanssons samling E323.

Klubbat pris
5 201
453
475
Utropspris
1 000 SEK
Budhistorik (28 bud)
13 mar 2019 18:09
5 201 SEK
13 mar 2019 18:09
5 001 SEK
13 mar 2019 18:09
5 000 SEK
11 mar 2019 10:06
4 750 SEK
11 mar 2019 10:06
4 550 SEK
11 mar 2019 10:04
4 300 SEK
11 mar 2019 10:04
4 100 SEK
11 mar 2019 10:03
3 855 SEK
11 mar 2019 10:03
3 655 SEK
11 mar 2019 10:03
3 455 SEK
11 mar 2019 10:03
3 255 SEK
11 mar 2019 9:50
3 050 SEK
11 mar 2019 9:50
2 850 SEK
10 mar 2019 21:05
2 701 SEK
10 mar 2019 21:05
2 501 SEK
10 mar 2019 21:05
2 300 SEK
10 mar 2019 21:05
2 100 SEK
10 mar 2019 21:04
1 800 SEK
10 mar 2019 21:04
1 700 SEK
10 mar 2019 21:04
1 600 SEK
10 mar 2019 21:04
1 500 SEK
10 mar 2019 9:24
1 201 SEK
9 mar 2019 16:30
1 101 SEK
7 mar 2019 16:22
1 001 SEK
7 mar 2019 16:22
1 000 SEK
7 mar 2019 12:09
400 SEK
7 mar 2019 12:09
350 SEK
6 mar 2019 11:56
300 SEK