Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
Blomstrande Allmoge  E1281

LEKSAKSMOTORCYKLAR, 2 stycken, plåt, Japan samt Kina, 1960-tal.

Polykromt bemålad plåt. Champion Motorcykel med friktionsmotor, ASAHI ATC samt MS-709 med sidovagn, uppdragbar. Längd 18-20 cm.

Lös samt spräckt vindruta. Ålersrelaterat slitage. Visst färgbortfall.

Tillhör Lars-Yngve Johanssons samling E323.

Klubbat pris
1 655
160
183
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (22 bud)
11
14 mar 2019 18:33
1 655 SEK
14 mar 2019 18:33
1 555 SEK
14 mar 2019 9:23
1 400 SEK
10
14 mar 2019 9:23
1 300 SEK
10
14 mar 2019 5:55
1 250 SEK
13 mar 2019 10:43
1 150 SEK
9
13 mar 2019 10:43
1 050 SEK
11 mar 2019 13:18
990 SEK
8
11 mar 2019 13:18
940 SEK
11 mar 2019 13:17
870 SEK
8
11 mar 2019 13:17
820 SEK
11 mar 2019 11:19
750 SEK
11 mar 2019 11:19
700 SEK
8 mar 2019 9:54
650 SEK
6 mar 2019 15:49
600 SEK
6 mar 2019 15:49
555 SEK
5 mar 2019 11:37
550 SEK
5 mar 2019 11:37
500 SEK
4 mar 2019 10:48
450 SEK
4 mar 2019 10:48
400 SEK
4 mar 2019 9:56
350 SEK
2 mar 2019 21:00
300 SEK