ASKFAT SAMT KOPP MED FAT, porslin, 12 delar. 1900-tal.

Bl.a Björn Wiinblad, Rosenthal. Längd ca 9-14 cm. Höjd kopp och fat 7,5 cm.

Smärre slitage.

Tillhör Lars-Yngve Johanssons samling E323.

Klubbat pris
1 400
124
129
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
14 mar 2019 17:30
1 400 SEK
14 mar 2019 17:30
1 300 SEK
14 mar 2019 17:30
1 250 SEK
13 mar 2019 18:43
1 150 SEK
13 mar 2019 18:43
1 050 SEK
13 mar 2019 7:47
955 SEK
13 mar 2019 7:47
905 SEK
10 mar 2019 15:59
805 SEK
10 mar 2019 15:03
755 SEK
7 mar 2019 18:50
550 SEK
7 mar 2019 18:50
500 SEK
7 mar 2019 18:50
450 SEK
7 mar 2019 18:50
400 SEK
7 mar 2019 7:20
300 SEK