Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285

NATTLJUSSTAKAR, ett par, paktong, 1700-talets andra hälft.

Runda med svarvade skaft, hål för handtag. Diameter 12, höjd 8 cm.

Smärre slitage. Saknar handtag.

Tillhör Lars-Yngve Johanssons samling E323.

Klubbat pris
1 900
184
211
Utropspris
1 200 SEK
Budhistorik (8 bud)
12 mar 2019 17:27
1 900 SEK
12 mar 2019 17:27
1 800 SEK
12 mar 2019 13:00
1 200 SEK
6 mar 2019 10:55
1 100 SEK
6 mar 2019 10:55
1 000 SEK
6 mar 2019 8:30
503 SEK
6 mar 2019 8:30
453 SEK
5 mar 2019 18:31
300 SEK
Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13