SAMLING SNIDADE FÖREMÅL AV BLAND ANNAT ROTTRÄ, 5 stycken, 1800-tal.

Bestående av:
En pokal med lock, höjd 18 cm, en parfymflaska infattad i metall, höjd 7 cm, , en jojo, diameter 8 cm, en ask med fällbart lock, längd 8 cm samt ett etui med skruvkänga, längd 10 cm.

Slitage. Torrsprickor.

Tillhör Lars-Yngve Johanssons samling E323.

Klubbat pris
20 500
1 787
1 870
Utropspris
3 500 SEK
Budhistorik (57 bud)
14 mar 2019 20:32
20 500 SEK
14 mar 2019 20:32
20 000 SEK
14 mar 2019 20:30
18 500 SEK
14 mar 2019 20:29
18 000 SEK
14 mar 2019 20:29
17 500 SEK
14 mar 2019 20:29
17 000 SEK
14 mar 2019 20:26
16 500 SEK
14 mar 2019 20:26
16 000 SEK
14 mar 2019 20:26
15 500 SEK
14 mar 2019 20:26
15 000 SEK
14 mar 2019 20:25
14 500 SEK
14 mar 2019 20:25
14 000 SEK
14 mar 2019 20:24
13 500 SEK
14 mar 2019 20:23
13 000 SEK
14 mar 2019 20:23
12 500 SEK
8
14 mar 2019 20:23
12 100 SEK
8
14 mar 2019 20:17
11 600 SEK
14 mar 2019 19:35
11 100 SEK
14 mar 2019 19:35
11 000 SEK
14 mar 2019 17:43
10 600 SEK
14 mar 2019 13:17
10 100 SEK
14 mar 2019 13:17
10 000 SEK
14 mar 2019 8:28
9 896 SEK
14 mar 2019 8:28
9 696 SEK
13 mar 2019 17:18
9 366 SEK
13 mar 2019 17:18
9 166 SEK
13 mar 2019 17:15
8 300 SEK
13 mar 2019 17:15
8 100 SEK
13 mar 2019 14:01
7 900 SEK
13 mar 2019 13:53
7 700 SEK
13 mar 2019 13:53
7 600 SEK
13 mar 2019 13:53
7 500 SEK
13 mar 2019 13:53
7 300 SEK
13 mar 2019 13:52
7 100 SEK
13 mar 2019 13:52
6 900 SEK
13 mar 2019 11:28
6 700 SEK
13 mar 2019 10:25
6 500 SEK
13 mar 2019 10:24
6 300 SEK
13 mar 2019 10:24
6 100 SEK
13 mar 2019 10:24
5 900 SEK
13 mar 2019 10:24
5 700 SEK
12 mar 2019 22:29
5 500 SEK
11 mar 2019 22:31
5 300 SEK
11 mar 2019 22:31
5 100 SEK
11 mar 2019 22:31
4 900 SEK
11 mar 2019 22:30
4 700 SEK
11 mar 2019 22:30
4 500 SEK
11 mar 2019 22:29
4 300 SEK
11 mar 2019 22:29
4 100 SEK
8 mar 2019 12:44
3 866 SEK
8 mar 2019 12:44
3 666 SEK
8 mar 2019 0:32
3 366 SEK
6 mar 2019 22:14
3 166 SEK
6 mar 2019 22:14
3 000 SEK
6 mar 2019 10:23
2 422 SEK
5 mar 2019 0:23
2 222 SEK
2 mar 2019 9:43
2 000 SEK