Madeleine Pyk – en samling F769

DOSA, Empire, Berlin, tidigt 1800-tal.

Gjutjärn, svartpatinerad. Locket med motiv av Minerva. Diameter ca 7,5 cm.

Smärre slitage. Smärre skador.

Tillhör Lars-Yngve Johanssons samling E323.

Klubbat pris
3 200
304
347
Utropspris
1 800 SEK
Budhistorik (21 bud)
14 mar 2019 20:20
3 200 SEK
14 mar 2019 20:20
3 000 SEK
14 mar 2019 20:13
2 800 SEK
14 mar 2019 20:13
2 600 SEK
13 mar 2019 21:24
2 400 SEK
10 mar 2019 16:03
2 200 SEK
10 mar 2019 16:02
2 000 SEK
10 mar 2019 16:02
2 000 SEK
10 mar 2019 16:02
1 900 SEK
10 mar 2019 16:02
1 800 SEK
10 mar 2019 12:12
1 500 SEK
10 mar 2019 12:12
1 400 SEK
8 mar 2019 23:25
1 300 SEK
8 mar 2019 23:25
1 200 SEK
8 mar 2019 20:58
950 SEK
8 mar 2019 20:58
900 SEK
8 mar 2019 16:13
655 SEK
8 mar 2019 16:13
605 SEK
6 mar 2019 11:42
550 SEK
6 mar 2019 11:42
500 SEK
4 mar 2019 20:45
300 SEK