Arne Jones E1299

LJUSSTAKAR, 6 stycken, mässing, (3 par), 1800-tal.

Höjd 16-16,5 cm vardera.

Slitage, smärre skador.

Tillhör Lars-Yngve Johanssons samling E323.

Klubbat pris
5 210
494
566
Utropspris
4 500 SEK
Budhistorik (20 bud)
14 mar 2019 21:27
5 210 SEK
14 mar 2019 21:27
5 010 SEK
14 mar 2019 21:27
4 810 SEK
14 mar 2019 21:25
4 610 SEK
14 mar 2019 21:24
4 410 SEK
14 mar 2019 21:24
4 410 SEK
14 mar 2019 21:22
4 210 SEK
14 mar 2019 21:21
4 010 SEK
14 mar 2019 21:19
3 810 SEK
14 mar 2019 21:18
3 610 SEK
14 mar 2019 21:18
3 410 SEK
14 mar 2019 21:18
3 410 SEK
14 mar 2019 21:16
3 210 SEK
14 mar 2019 21:15
3 010 SEK
14 mar 2019 21:15
2 810 SEK
14 mar 2019 21:10
2 610 SEK
14 mar 2019 21:09
2 410 SEK
14 mar 2019 21:09
2 400 SEK
11 mar 2019 14:37
2 200 SEK
2 mar 2019 6:43
2 000 SEK