VAS, glas, 1800-tal.

VAS, glas, 1800-tal.

Applicerad dekor av granater fattade i gulmetall. Höjd 24,5 cm.

Smärre slitage. Obetydligt nagg.

Tillhör Lars-Yngve Johanssons samling E323.

Klubbat pris
4 000
353
368
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
14 mar 2019 21:13
4 000 SEK
14 mar 2019 21:12
3 200 SEK
14 mar 2019 20:50
2 600 SEK
14 mar 2019 20:35
2 400 SEK
13 mar 2019 23:26
2 200 SEK
13 mar 2019 17:56
2 000 SEK
13 mar 2019 17:35
1 600 SEK
7 mar 2019 9:41
1 500 SEK
6 mar 2019 21:08
300 SEK