Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285

RINGAR, 6 st, sk Biker-ringar, silver och emalj.

I form av döskallar med mera. En Olle Ohlsson. Stockholm 2007. Storlekar 21,5-23-4/68-74. Totalvikt 76 gram.

Nagg. Bruksslitage.

Tillhör Lars-Yngve Johanssons samling E323.

Klubbat pris
5 800
562
643
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
13 mar 2019 22:58
5 800 SEK
13 mar 2019 22:58
5 600 SEK
13 mar 2019 22:45
5 578 SEK
13 mar 2019 22:45
5 378 SEK
13 mar 2019 22:44
5 200 SEK
13 mar 2019 22:44
5 000 SEK
13 mar 2019 22:44
4 800 SEK
13 mar 2019 22:44
4 600 SEK
13 mar 2019 22:43
4 400 SEK
13 mar 2019 22:43
4 200 SEK
13 mar 2019 22:30
4 000 SEK
13 mar 2019 18:52
3 500 SEK
9 mar 2019 23:04
3 000 SEK
9 mar 2019 9:09
2 500 SEK
2 mar 2019 17:21
2 100 SEK
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13