RINGAR, 6 st, sk Biker-ringar, silver och emalj.

I form av döskallar med mera. En Olle Ohlsson. Stockholm 2007. Storlekar 21,5-23-4/68-74. Totalvikt 76 gram.

Nagg. Bruksslitage.

Tillhör Lars-Yngve Johanssons samling E323.

Klubbat pris
5 800
512
534
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
13 mar 2019 22:58
5 800 SEK
13 mar 2019 22:58
5 600 SEK
13 mar 2019 22:45
5 578 SEK
13 mar 2019 22:45
5 378 SEK
13 mar 2019 22:44
5 200 SEK
13 mar 2019 22:44
5 000 SEK
13 mar 2019 22:44
4 800 SEK
13 mar 2019 22:44
4 600 SEK
13 mar 2019 22:43
4 400 SEK
13 mar 2019 22:43
4 200 SEK
13 mar 2019 22:30
4 000 SEK
13 mar 2019 18:52
3 500 SEK
9 mar 2019 23:04
3 000 SEK
9 mar 2019 9:09
2 500 SEK
2 mar 2019 17:21
2 100 SEK
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06