LUPP, fattning av 18K vitguld med 50X i diamanter samt kedja guld.

Lupp fattning 18K vitguld. STE, S:T Eriks Silversmedja. Stockholm 2002. Kedja stämplad 15C, längd ca 133 cm. Total vikt 90 gram (inkl lupp).

Bruksslitage.

Tillhör Lars-Yngve Johanssons samling E323.

Klubbat pris
15 500
1 351
1 414
Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
Budhistorik (31 bud)
15
14 mar 2019 21:55
15 500 SEK
14
14 mar 2019 21:14
15 000 SEK
13
14 mar 2019 21:14
15 000 SEK
14
14 mar 2019 21:14
14 500 SEK
13
14 mar 2019 21:14
14 000 SEK
14
14 mar 2019 21:00
13 500 SEK
13
14 mar 2019 21:00
13 000 SEK
13
14 mar 2019 20:50
11 600 SEK
12
14 mar 2019 20:50
11 100 SEK
12
14 mar 2019 18:00
11 000 SEK
10
11 mar 2019 22:17
10 500 SEK
11
11 mar 2019 22:17
10 000 SEK
10
11 mar 2019 22:17
10 000 SEK
11
11 mar 2019 22:16
9 800 SEK
10
11 mar 2019 22:16
9 600 SEK
11
11 mar 2019 11:07
9 400 SEK
10
9 mar 2019 11:20
9 200 SEK
8
9 mar 2019 11:20
9 000 SEK
10
9 mar 2019 11:20
8 900 SEK
8
6 mar 2019 14:59
8 700 SEK
9
6 mar 2019 14:58
8 500 SEK
8
6 mar 2019 14:58
8 500 SEK
9
6 mar 2019 14:29
8 000 SEK
8
6 mar 2019 13:32
7 500 SEK
4 mar 2019 21:31
5 500 SEK
4 mar 2019 14:05
4 000 SEK
4 mar 2019 8:38
3 800 SEK
4 mar 2019 5:59
3 600 SEK
4 mar 2019 1:32
3 400 SEK
2 mar 2019 22:24
3 200 SEK
1 mar 2019 18:59
3 000 SEK
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06