BORDSPLATEAU, del av, argent haché, rokoko, 1700-talets andra hälft.

Fasetterat spegelglas. På lejontassar. Längd 43. Bredd 34 cm.

Senare glas, senare tassfötter. Skadat bakstycke. Nagg. Lösa tassfötter.

Tillhör Lars-Yngve Johanssons samling E323.

Klubbat pris
4 300
408
467
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (27 bud)
8
14 mar 2019 21:49
4 300 SEK
9
14 mar 2019 21:49
4 100 SEK
8
14 mar 2019 21:44
3 900 SEK
9
14 mar 2019 21:40
3 700 SEK
8
14 mar 2019 21:10
3 500 SEK
10
14 mar 2019 20:59
3 400 SEK
8
14 mar 2019 20:58
3 200 SEK
9
14 mar 2019 20:33
3 000 SEK
8
14 mar 2019 20:33
2 800 SEK
9
14 mar 2019 20:33
2 700 SEK
8
14 mar 2019 20:25
2 500 SEK
9
14 mar 2019 16:13
2 300 SEK
8
13 mar 2019 23:19
2 100 SEK
13 mar 2019 11:43
2 100 SEK
8
13 mar 2019 7:42
1 150 SEK
12 mar 2019 19:54
1 050 SEK
8 mar 2019 16:06
1 000 SEK
8 mar 2019 16:06
950 SEK
6 mar 2019 0:18
650 SEK
5 mar 2019 14:14
600 SEK
4 mar 2019 0:52
550 SEK
3 mar 2019 14:21
500 SEK
3 mar 2019 14:21
500 SEK
3 mar 2019 11:39
450 SEK
3 mar 2019 11:39
400 SEK
1 mar 2019 23:49
350 SEK
1 mar 2019 22:06
300 SEK