1128326
OKÄND KONSTNÄR, akvarell, daterad 1817.

"Karl XIV Johan". (1763-1844). 17 x 12 cm. Samtida ram.

Ej examinerad ur ram, hål, fläckar.

Övrigt

Tillhör Lars-Yngve Johanssons samling E323.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre konst
+46 (0)08-614 08 58

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
18 020
1 678
1 877
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (49 bud)
12
14 mar 22:44
18 020 SEK
11
14 mar 22:44
18 000 SEK
11
14 mar 22:43
15 700 SEK
12
14 mar 22:43
15 200 SEK
11
14 mar 21:03
10 556 SEK