Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285

BORD, troligen Frankrike. 1800-talets första hälft.

Fanerat med mahogny. En låda i sargen. Infälld stenskiva. Diameter ca 50, höjd ca 70 cm.

Slitage, skador och lagningar. Maskstunget. Kompletteringar.

Tillhör Lars-Yngve Johanssons samling E323.

Klubbat pris
5 000
485
554
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (30 bud)
9
14 mar 2019 22:47
5 000 SEK
8
14 mar 2019 22:47
4 830 SEK
9
14 mar 2019 22:47
4 630 SEK
8
14 mar 2019 22:47
4 430 SEK
9
14 mar 2019 22:46
4 200 SEK
8
14 mar 2019 22:46
4 050 SEK
9
14 mar 2019 22:45
3 600 SEK
8
14 mar 2019 22:44
3 400 SEK
14 mar 2019 9:39
3 200 SEK
14 mar 2019 9:39
3 001 SEK
13 mar 2019 18:12
3 000 SEK
10 mar 2019 10:20
2 800 SEK
10 mar 2019 10:20
2 600 SEK
10 mar 2019 10:20
2 600 SEK
8 mar 2019 17:51
2 200 SEK
8 mar 2019 17:51
2 000 SEK
7 mar 2019 22:19
1 700 SEK
6 mar 2019 20:12
1 600 SEK
6 mar 2019 20:12
1 600 SEK
5 mar 2019 12:28
1 410 SEK
5 mar 2019 12:28
1 310 SEK
5 mar 2019 11:44
1 210 SEK
5 mar 2019 11:44
1 110 SEK
4 mar 2019 20:27
950 SEK
4 mar 2019 20:27
900 SEK
2 mar 2019 21:07
850 SEK
2 mar 2019 21:07
800 SEK
2 mar 2019 21:06
650 SEK
2 mar 2019 21:06
600 SEK
2 mar 2019 10:54
300 SEK