Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
Blomstrande Allmoge  E1281

LJUSSTAKAR, 2 stycken, mässing, omkring år 1800.

Höjd 12 cm.

Slitage, smärre skador, en med lagning. Något sneda. Delarna troligen ej ursprungligen sammanhörande.

Tillhör Lars-Yngve Johanssons samling E323.

Klubbat pris
1 010
98
112
Utropspris
1 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
14 mar 2019 22:49
1 010 SEK
14 mar 2019 22:49
960 SEK
14 mar 2019 22:48
953 SEK
14 mar 2019 20:34
903 SEK
14 mar 2019 20:34
900 SEK
14 mar 2019 20:34
853 SEK
14 mar 2019 20:34
803 SEK
14 mar 2019 20:34
753 SEK
14 mar 2019 20:34
703 SEK
14 mar 2019 20:34
653 SEK
14 mar 2019 20:34
603 SEK
13 mar 2019 23:40
553 SEK
13 mar 2019 23:40
503 SEK
11 mar 2019 14:14
450 SEK
11 mar 2019 14:14
400 SEK
9 mar 2019 20:29
350 SEK
7 mar 2019 12:08
300 SEK