Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
Blomstrande Allmoge  E1281

P HERTZ, serveringsbestick, ett par, silver, Köpenhamn 1889.

Förgyllda skedblad. Längd 27,5 cm. Vikt 188 gram.

Smärre slitage.

Tillhör Lars-Yngve Johanssons samling E323.

Klubbat pris
3 150
305
349
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (21 bud)
14 mar 2019 22:27
3 150 SEK
14 mar 2019 22:27
3 000 SEK
14 mar 2019 22:26
2 950 SEK
14 mar 2019 22:26
2 750 SEK
14 mar 2019 19:46
2 400 SEK
14 mar 2019 18:55
2 250 SEK
12 mar 2019 18:40
2 200 SEK
12 mar 2019 18:34
2 000 SEK
12 mar 2019 18:34
1 900 SEK
12 mar 2019 18:34
1 865 SEK
10 mar 2019 16:54
1 765 SEK
10 mar 2019 16:54
1 665 SEK
7 mar 2019 7:32
1 660 SEK
6 mar 2019 12:06
1 560 SEK
6 mar 2019 12:06
1 500 SEK
6 mar 2019 12:06
1 451 SEK
6 mar 2019 12:06
1 351 SEK
6 mar 2019 12:05
1 250 SEK
6 mar 2019 12:05
1 150 SEK
4 mar 2019 19:58
1 000 SEK
2 mar 2019 14:47
300 SEK
Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13