BRUDKRONA, Olav Kristensen, Göteborg, 1939.

Filigranarbete i förgyllt silver och fasettslipade syntetiska spineller. Höjd 7,5 cm. Vikt 79,4 gram.

Slitage.

Klubbat pris
3 800
368
421
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
3 feb 2019 22:36
3 800 SEK
3 feb 2019 22:36
3 600 SEK
3 feb 2019 22:09
3 500 SEK
3 feb 2019 22:09
3 300 SEK
3 feb 2019 22:09
3 100 SEK
3 feb 2019 22:09
2 900 SEK
26 jan 2019 10:19
2 700 SEK
26 jan 2019 6:22
2 500 SEK
25 jan 2019 10:06
2 000 SEK