COLLIER, med briljantslipade diamanter, totalt 1.92 ct, importstämplat.

18K vitguld. Carat enligt gravyr. Mittsten ca 0.65 ct. Diamanter ca F-G/VS. Längd 43 cm. Vikt 19 gram.

Slitage.

Klubbat pris
13 200
1 171
1 222
Utropspris
15 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
8
3 feb 2019 22:08
13 200 SEK
3 feb 2019 1:07
12 700 SEK
2 feb 2019 23:26
12 200 SEK
30 jan 2019 16:53
11 700 SEK
30 jan 2019 10:18
11 200 SEK
27 jan 2019 14:44
10 700 SEK
27 jan 2019 10:59
10 200 SEK
27 jan 2019 7:57
2 600 SEK
26 jan 2019 2:42
2 400 SEK
25 jan 2019 16:25
2 200 SEK
25 jan 2019 12:30
2 000 SEK