COCTAILSHAKER, Victoria, Danmark.

Nysilver, märkt Eneret Victoria P, höjd ca 23 cm. Graverat monogram på livet ÅA 1947 27 11

Smärre ytligt slitage.

Proveniens

Torbjörn Lenskog Design Collection.

Klubbat pris
1 400
124
129
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (17 bud)
14 dec 2018 14:14
1 400 SEK
14 dec 2018 14:12
1 300 SEK
14 dec 2018 14:12
1 201 SEK
14 dec 2018 13:23
1 200 SEK
14 dec 2018 13:23
1 100 SEK
11 dec 2018 13:35
850 SEK
11 dec 2018 13:35
800 SEK
11 dec 2018 12:17
750 SEK
11 dec 2018 12:17
700 SEK
9 dec 2018 8:31
650 SEK
9 dec 2018 8:31
600 SEK
8 dec 2018 22:59
550 SEK
8 dec 2018 22:59
500 SEK
8 dec 2018 7:50
450 SEK
8 dec 2018 7:50
400 SEK
7 dec 2018 15:30
350 SEK
7 dec 2018 11:31
300 SEK
Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Ansvarig specialist samtida och modern design
+46 (0)703 92 88 60

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

341. Ernst Billgren, "Bakläxa".
Utropspris
200 000 - 300 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
175 000

ditt bud
Aktuellt bud:
175 000 SEK