Madeleine Pyk – en samling F769

Mario Bellini

(Italien, Född 1935)
Mario Bellini
(Italien, Född 1935)

MARIO BELLINI, räkneapparater 2 st., Olivetti 1970-tal.

Olivetti Divisumma 28, formgiven 1973.

Olivetti Logos 45 PD.

Smärre slitage.

Proveniens

Torbjörn Lenskog Design Collection.

Inga bud
0
0
0
Utropspris
1 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (0 bud)

Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Ansvarig specialist samtida och modern design
+46 (0)703 92 88 60