ABRAM GAMES, kaffemaskin, Cona Size D, England 1960-tal.

Glas, plast och metall. Totalt 5 delar, Höjd 34 cm.

Slitage, brännaren med skada.

Proveniens

Torbjörn Lenskog Design Collection.

Klubbat pris
1 900
169
176
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (25 bud)
14 dec 2018 14:09
1 900 SEK
14 dec 2018 14:09
1 800 SEK
14 dec 2018 14:09
1 700 SEK
14 dec 2018 14:07
1 600 SEK
14 dec 2018 14:07
1 500 SEK
14 dec 2018 14:07
1 500 SEK
14 dec 2018 14:07
1 300 SEK
14 dec 2018 14:06
1 200 SEK
14 dec 2018 14:06
1 200 SEK
14 dec 2018 14:06
1 100 SEK
14 dec 2018 14:06
1 000 SEK
14 dec 2018 14:05
950 SEK
14 dec 2018 14:05
900 SEK
14 dec 2018 14:05
850 SEK
14 dec 2018 14:05
800 SEK
14 dec 2018 14:05
700 SEK
14 dec 2018 14:04
650 SEK
14 dec 2018 14:04
600 SEK
14 dec 2018 14:04
600 SEK
14 dec 2018 14:04
550 SEK
14 dec 2018 14:04
500 SEK
14 dec 2018 14:04
450 SEK
14 dec 2018 14:04
400 SEK
13 dec 2018 22:19
350 SEK
7 dec 2018 15:00
300 SEK
Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Ansvarig specialist samtida och modern design
+46 (0)703 92 88 60