SVEN HANSSON, olja på duk, signerad.

Komposition i gråtoner. 46 X 62 cm.

Åldersrelaterat slitage. Färgbortfall. Märken.

Klubbat pris
21 000
1 863
1 944
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (40 bud)
8
16 dec 2018 21:49
21 000 SEK
16 dec 2018 21:49
20 000 SEK
16 dec 2018 21:48
18 500 SEK
8
16 dec 2018 21:48
18 000 SEK
8
16 dec 2018 21:48
16 500 SEK
16 dec 2018 21:48
16 000 SEK
8
16 dec 2018 21:46
15 000 SEK
16 dec 2018 21:46
14 500 SEK
8
16 dec 2018 21:46
11 500 SEK
16 dec 2018 21:46
11 000 SEK
8
16 dec 2018 21:46
10 100 SEK
16 dec 2018 21:46
9 900 SEK
8
16 dec 2018 21:45
9 700 SEK
16 dec 2018 21:45
9 500 SEK
8
16 dec 2018 21:45
9 200 SEK
16 dec 2018 21:45
9 000 SEK
8
16 dec 2018 21:45
8 800 SEK
16 dec 2018 21:45
8 600 SEK
8
16 dec 2018 21:44
8 200 SEK
16 dec 2018 21:44
8 000 SEK
8
16 dec 2018 21:44
6 200 SEK
16 dec 2018 21:43
6 000 SEK
16 dec 2018 21:43
6 000 SEK
16 dec 2018 21:43
5 700 SEK
16 dec 2018 21:43
5 500 SEK
16 dec 2018 21:42
5 200 SEK
16 dec 2018 21:42
5 000 SEK
16 dec 2018 21:31
4 700 SEK
16 dec 2018 21:31
4 500 SEK
16 dec 2018 21:29
4 210 SEK
16 dec 2018 21:29
4 010 SEK
16 dec 2018 21:16
4 005 SEK
16 dec 2018 21:15
3 805 SEK
16 dec 2018 21:15
3 800 SEK
16 dec 2018 20:54
3 600 SEK
9 dec 2018 22:13
3 400 SEK
8 dec 2018 13:35
3 200 SEK
8 dec 2018 12:32
2 500 SEK
7 dec 2018 20:33
350 SEK
7 dec 2018 12:01
300 SEK