SVEN HANSSON, gouache, signerad och daterad -93

Geometrisk komposition i rött och beige. 47 x 27 cm

Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
4 408
418
479
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (25 bud)
16 dec 2018 21:59
4 408 SEK
16 dec 2018 21:59
4 208 SEK
16 dec 2018 21:57
4 201 SEK
16 dec 2018 21:54
4 001 SEK
16 dec 2018 21:54
3 950 SEK
16 dec 2018 21:54
3 750 SEK
16 dec 2018 21:54
3 550 SEK
16 dec 2018 21:53
3 350 SEK
16 dec 2018 21:53
3 150 SEK
16 dec 2018 21:53
3 001 SEK
16 dec 2018 21:52
2 850 SEK
16 dec 2018 21:51
2 650 SEK
16 dec 2018 21:51
2 601 SEK
16 dec 2018 21:50
2 450 SEK
16 dec 2018 21:50
2 250 SEK
16 dec 2018 21:49
2 201 SEK
16 dec 2018 21:49
2 001 SEK
16 dec 2018 21:49
2 000 SEK
16 dec 2018 21:32
1 701 SEK
16 dec 2018 21:32
1 601 SEK
16 dec 2018 21:20
1 600 SEK
16 dec 2018 17:14
1 500 SEK
11 dec 2018 12:57
1 200 SEK
9 dec 2018 8:54
500 SEK
7 dec 2018 12:02
300 SEK