SVEN HANSSON, olja på duk, signerad och daterad 1977 à tergo.

Geometrisk komposition i vita, grå och beige toner. 44 x 56 cm

Åldersrelaterat slitage. Gulnad. Färgbortfall. Märken.

Klubbat pris
4 003
351
365
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
16 dec 2018 21:50
4 003 SEK
16 dec 2018 21:50
3 803 SEK
16 dec 2018 21:49
3 533 SEK
16 dec 2018 21:49
3 333 SEK
16 dec 2018 21:48
2 644 SEK
16 dec 2018 21:48
2 444 SEK
16 dec 2018 21:47
2 025 SEK
16 dec 2018 21:39
2 001 SEK
16 dec 2018 19:35
1 700 SEK
16 dec 2018 19:35
1 600 SEK
16 dec 2018 14:44
1 500 SEK
15 dec 2018 20:44
605 SEK
11 dec 2018 22:08
555 SEK
8 dec 2018 12:15
350 SEK
7 dec 2018 12:01
300 SEK