SVEN HANSSON, blandteknik, monogramsignerad och daterad -97.

Stilleben med lökar. 52 x 38 cm

Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
500
44
46
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
16 dec 2018 22:11
500 SEK
16 dec 2018 22:10
450 SEK
16 dec 2018 22:10
450 SEK
16 dec 2018 22:10
400 SEK
16 dec 2018 19:56
350 SEK
9 dec 2018 4:07
300 SEK