SVEN HANSSON, gouache, signerad och daterad -99

Geometrisk komposition i beige och svart. 26 x 47 cm

Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
2 400
216
228
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
16 dec 2018 19:41
2 400 SEK
16 dec 2018 19:32
2 200 SEK
16 dec 2018 19:31
2 000 SEK
16 dec 2018 19:31
2 000 SEK
16 dec 2018 19:31
1 100 SEK
16 dec 2018 19:31
1 000 SEK
16 dec 2018 19:31
900 SEK
16 dec 2018 19:31
850 SEK
16 dec 2018 18:02
800 SEK
16 dec 2018 17:41
750 SEK
16 dec 2018 17:41
700 SEK
16 dec 2018 17:41
700 SEK
12 dec 2018 17:25
650 SEK
12 dec 2018 17:25
600 SEK
8 dec 2018 11:14
550 SEK
8 dec 2018 10:24
500 SEK
8 dec 2018 10:24
500 SEK
7 dec 2018 22:50
350 SEK
7 dec 2018 12:29
300 SEK