SVEN HANSSON, oljemålning, signerad och daterad à tergo 1987.

Geometrisk komposition i vitt, rött, grått och svart. 80 x 60 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
5 600
491
510
Utropspris
7 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
16 dec 2018 21:42
5 600 SEK
16 dec 2018 21:13
4 005 SEK
16 dec 2018 14:44
2 501 SEK
11 dec 2018 12:55
1 000 SEK
8 dec 2018 10:32
500 SEK
7 dec 2018 12:01
300 SEK