SVEN HANSSON, olja på duk, signerad och daterad 1982 à tergo.

Komposition i vitt, blått och rött. 95 x 130 cm.

Smärre slitage med mindre fläck. Bortfall av ram.

Klubbat pris
10 200
905
944
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (27 bud)
16 dec 2018 22:20
10 200 SEK
16 dec 2018 22:20
10 000 SEK
16 dec 2018 22:17
9 600 SEK
16 dec 2018 22:17
9 400 SEK
16 dec 2018 22:14
9 200 SEK
16 dec 2018 22:14
9 000 SEK
16 dec 2018 22:13
8 600 SEK
16 dec 2018 22:13
8 400 SEK
16 dec 2018 22:11
8 200 SEK
16 dec 2018 22:11
8 000 SEK
16 dec 2018 22:11
7 602 SEK
16 dec 2018 22:11
7 402 SEK
16 dec 2018 22:08
7 202 SEK
16 dec 2018 22:08
7 002 SEK
16 dec 2018 22:08
6 800 SEK
16 dec 2018 22:08
6 600 SEK
16 dec 2018 21:47
6 400 SEK
16 dec 2018 21:31
6 200 SEK
16 dec 2018 21:31
6 000 SEK
16 dec 2018 21:31
6 000 SEK
16 dec 2018 21:22
5 200 SEK
16 dec 2018 21:22
5 000 SEK
15 dec 2018 18:19
4 800 SEK
11 dec 2018 13:00
1 200 SEK
11 dec 2018 11:17
1 100 SEK
7 dec 2018 13:12
1 000 SEK
7 dec 2018 12:04
300 SEK