SVEN HANSSON, olja på duk, signerad och daterad 1978 à tergo.

Geometrisk komposition i grå och beige toner. 94 x 93 cm.

Sedvanligt ytslitage. Fläckar.

Klubbat pris
18 601
1 650
1 740
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (47 bud)
9
16 dec 2018 22:05
18 601 SEK
16 dec 2018 22:05
18 101 SEK
9
16 dec 2018 22:04
17 601 SEK
16 dec 2018 22:03
17 101 SEK
9
16 dec 2018 22:03
17 000 SEK
9
16 dec 2018 22:02
16 600 SEK
16 dec 2018 22:02
16 100 SEK
9
16 dec 2018 22:00
15 600 SEK
16 dec 2018 22:00
15 100 SEK
9
16 dec 2018 22:00
14 600 SEK
16 dec 2018 22:00
14 100 SEK
9
16 dec 2018 21:59
13 010 SEK
16 dec 2018 21:59
12 510 SEK
9
16 dec 2018 21:56
10 700 SEK
10
16 dec 2018 21:56
10 200 SEK
9
16 dec 2018 21:56
8 400 SEK
10
16 dec 2018 21:56
8 200 SEK
9
16 dec 2018 21:55
7 500 SEK
8
16 dec 2018 21:55
7 300 SEK
8
16 dec 2018 21:55
7 100 SEK
16 dec 2018 21:55
7 050 SEK
16 dec 2018 21:54
6 900 SEK
8
16 dec 2018 21:54
6 700 SEK
8
16 dec 2018 21:54
6 500 SEK
16 dec 2018 21:54
6 300 SEK
16 dec 2018 21:53
6 201 SEK
16 dec 2018 21:53
6 001 SEK
8
16 dec 2018 21:53
6 000 SEK
8
16 dec 2018 21:50
5 800 SEK
16 dec 2018 21:50
5 600 SEK
16 dec 2018 21:18
5 266 SEK
16 dec 2018 17:26
5 066 SEK
16 dec 2018 17:26
5 001 SEK
16 dec 2018 17:26
4 866 SEK
16 dec 2018 17:26
4 666 SEK
16 dec 2018 15:03
4 401 SEK
16 dec 2018 15:03
4 201 SEK
16 dec 2018 1:49
4 200 SEK
16 dec 2018 1:49
4 000 SEK
16 dec 2018 1:49
4 000 SEK
15 dec 2018 22:04
3 700 SEK
15 dec 2018 22:04
3 500 SEK
14 dec 2018 22:33
3 200 SEK
11 dec 2018 12:58
2 200 SEK
9 dec 2018 11:12
1 000 SEK
8 dec 2018 15:20
500 SEK
7 dec 2018 12:03
300 SEK