SVEN HANSSON, olja på pannå, signerad och daterad 1983 à tergo.

Geometriskt komposition i vitt, beige och svart. 69 x 118 cm.

Fläckar. Repor.

Klubbat pris
17 510
1 554
1 638
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (32 bud)
11
16 dec 2018 21:51
17 510 SEK
16 dec 2018 21:51
17 010 SEK
11
16 dec 2018 21:49
16 501 SEK
16 dec 2018 21:48
16 001 SEK
11
16 dec 2018 21:45
15 501 SEK
16 dec 2018 21:45
15 001 SEK
11
16 dec 2018 21:44
14 501 SEK
16 dec 2018 21:44
14 001 SEK
11
16 dec 2018 21:43
12 601 SEK
16 dec 2018 21:43
12 101 SEK
11
16 dec 2018 21:42
11 600 SEK
16 dec 2018 21:42
11 100 SEK
11
16 dec 2018 21:42
10 800 SEK
11
16 dec 2018 21:41
10 510 SEK
16 dec 2018 21:41
10 010 SEK
11
16 dec 2018 21:41
8 210 SEK
16 dec 2018 21:41
8 010 SEK
11
16 dec 2018 21:41
5 825 SEK
9
16 dec 2018 21:41
5 625 SEK
9
16 dec 2018 21:40
5 200 SEK
10
16 dec 2018 21:40
5 000 SEK
9
16 dec 2018 21:39
4 700 SEK
10
16 dec 2018 21:39
4 500 SEK
9
16 dec 2018 17:05
4 000 SEK
8
16 dec 2018 1:53
3 000 SEK
14 dec 2018 11:31
2 422 SEK
11 dec 2018 22:09
2 222 SEK
11 dec 2018 22:08
1 200 SEK
11 dec 2018 12:54
1 000 SEK
9 dec 2018 20:44
500 SEK
9 dec 2018 16:07
350 SEK
7 dec 2018 12:01
300 SEK