Sven Hansson

(Sverige, 1927-2014)
Sven Hansson
(Sverige, 1927-2014)

SVEN HANSSON, olja på duk, signerad och daterad 1979 à tergo.

Abstrakt komposition. 110 x 110 cm.

Ytsmuts och slitage. Mindre fläckar. Mindre krackelyrer. Del av ram saknas.

Klubbat pris
25 010
2 192
2 280
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (39 bud)
11
16 dec 2018 22:18
25 010 SEK
16 dec 2018 22:18
24 010 SEK
11
16 dec 2018 22:15
23 010 SEK
16 dec 2018 22:15
22 010 SEK
11
16 dec 2018 22:14
21 010 SEK
16 dec 2018 22:14
20 010 SEK
11
16 dec 2018 22:14
18 510 SEK
16 dec 2018 22:14
18 010 SEK
11
16 dec 2018 22:12
17 510 SEK
16 dec 2018 22:12
17 010 SEK
11
16 dec 2018 22:11
15 510 SEK
16 dec 2018 22:11
15 010 SEK
11
16 dec 2018 22:10
12 050 SEK
8
16 dec 2018 22:09
11 550 SEK
16 dec 2018 22:07
11 050 SEK
8
16 dec 2018 22:07
11 021 SEK
8
16 dec 2018 22:05
10 520 SEK
16 dec 2018 22:03
10 020 SEK
10
16 dec 2018 22:03
10 001 SEK
10
16 dec 2018 22:01
9 201 SEK
8
16 dec 2018 22:01
9 001 SEK
10
16 dec 2018 22:00
8 201 SEK
8
16 dec 2018 22:00
8 001 SEK
10
16 dec 2018 22:00
7 401 SEK
8
16 dec 2018 22:00
7 201 SEK
9
16 dec 2018 22:00
7 001 SEK
8
16 dec 2018 22:00
7 001 SEK
9
16 dec 2018 21:59
6 201 SEK
8
16 dec 2018 21:59
6 001 SEK
8
16 dec 2018 21:58
5 200 SEK
9
16 dec 2018 21:58
5 000 SEK
8
16 dec 2018 21:58
4 000 SEK
16 dec 2018 14:45
2 201 SEK
16 dec 2018 14:43
2 001 SEK
16 dec 2018 13:43
1 500 SEK
11 dec 2018 22:11
1 111 SEK
11 dec 2018 13:00
1 000 SEK
8 dec 2018 9:05
350 SEK
7 dec 2018 12:05
300 SEK

Lovisa Törnsten
Göteborg
Lovisa Törnsten
Specialist konst, filialchef Göteborg
+46 (0)708 21 46 58